ФК "Львів" поступився в Маріуполі

У матчі 28-го туру чемпіонату української Прем'єр-ліги футболісти «Львова» зазнали невдачі в Маріуполі.

«Маріуполь» – ПФК «Львів» 2:0

Голи: Пихальонок (64); Зубков (90+2)

Нереалізований пенальті: Фомін, 39 (воротар)

«Львів»: Сарнавський, Вісенте, Адам'юк, Борзенко, Насонов, Сабіно (Шина, 68), Мартан (Приймак, 59), Педро, Ліпе, Пернамбуко, Бруно

Господарі жваво розпочали звітний поєдинок. Іще в першому таймі за команду зі Львова зіграв каркас воріт, а в одному з епізодів надійно зіграв голкіпер львівського футбольного Богдан Сарнавський, урятувавши після удару Руслана Фоміна з близької відстані. Незадовго до свистка на перерву Сарнавський паприрував пенальті від Фоміна, яке арбітр призначив за те, що Вісенте під час навісу з кутового у власній штрафній площі

Після перерви маріупольці двічі вдало зіграли на контратаках. Одну з них на 74-ій хвилині пострілом у дальній нижній кут воріт завершив Олександр Пихальонок, а в компенсований час його тезко Зубков поставив масну крапку – 2:0. Шоста поспіль поразка «синьо-золотих левів» у чемпіонаті...