ФК «Львів» та «Скала» завершили сезон у другій лізі

У заключному турі Другої ліги України і львів’яни, і стрияни здобули мінімальні перемоги.

Футболісти стрийської «Скали» вдало провели завершальний відрізок чемпіонату, здобувши 7 перемог у 8-ми матчах. Героєм зустрічі з житомирським «Поліссям» на стадіоні у Новограді-Волинському став ганський легіонер «малиново-зелених» Барнор Брайт, котрий забив у другому поєдинку поспіль. Євген Заїченко навісив зі штрафного в центр карного майданчика – після верхової боротьби кулястий зрикошетив на правий фланг, де першим на м’ячі був Брайт – 1:0. Таким чином підопічні Романа Гнатіва, маючи 40 очок у скарбничці, фінішували на 4-ій сходинці турнірної таблиці.

Услід за «Скалою» в турнірці розташувався футбольний клуб «Львів», набравши 36 залікових балів. «Леви» завершили сезон на оптимістичній ноті, здолавши на виїзді тернопільських «нивівців». У першій третині тайму гості вийшли вперед – пенальті реалізував натолій Кучинський. На куражі вони подвоїли перевагу через 3 хвилини – Олексій Омельченко в межах карного майданчика головою замкнув простріл партнера з флангу. Всередині другої 45-хвилинки Олексій Литовченко ударом здалеку скоротив відставання Тернополя в рахунку.

«Полісся» (Житомир) – «Скала» (Стрий) – 0:1

Гол: Брайт, 84

«Скала»: Білик, Березовий, Бельчич (Подоляк, 69), Фляк, Штаненко (Николишин, 78), Баранов, Сад, Заїченко (Намуйлик, 89), Красномовець, Цень (Білас, 71), Брайт

«Нива» (Тернопіль) – ФК «Львів» – 1:2

Голи: Литовченко, 69 – Кучинський, 15 (з пен.); Омельченко, 18

ФК «Львів»: Герич, Савошко, Пархуць, Дещиця, Гринишин, Романчук, Кучинський (Коблюк, 88), Поручинський, Мізерник, Кисленко, Омельченко