ФК "Львів" завершив турецький збір нічиєю з "Пхохан Стілерс"

В останньому контрольному матчі другого тренувального збору у Туреччині ПФК "Львів" зіграв внічию із південнокорейським "Пхохан Стілерс".

Цікаво, що четверта команда елітного дивізіону чемпіонату Південної Кореї до цієї пори вже зустрічалася з українцями на зборах, здолавши опір ʺМаріуполяʺ з рахунком 3:2. Але львів’яни виявилися міцнішим опонентом для п’ятикратного чемпіону корейської Кей-Ліги.

На початку матчу ʺсиньо-золоті левиʺ опинилися у ролі наздоганяючих, пропустивши гол на 5-й хвилині гри.

Однак, команда Юрія Бакалова не знітилася і протягом усього ігрового часу спарингу шукала шляхи до воріт суперників. Як наслідок, на 80-й хвилині один з гравців, яких переглядає львівський клуб, заробив право на пробиття 11-метрового удару. Пенальті впевнено реалізував Бруно – 1:1.

Далі на команду чекає вихідний і два тренувальних дні, а 20 лютого ʺмістяниʺ повернуться до України.

Нагадаємо, 23 лютого ʺЛьвівʺ прийме у межах 19-го туру чемпіонату УПЛ сезону 2018/2019 років одеський ʺЧорноморецьʺ.