Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Економіка

Фонд енергоефективності отримав першу заявку на участь у програмі "Енергодім"

ОСББ з м. Одеса подало першу заявку до Фонду енергоефективності на участь у Програмі підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків ʺЕНЕРГОДІМʺ. Про це Гал-інфо повідомили у прес-службі Мінрегіонбуду.

ОСББ обрало Пакет заходів ʺАʺ (пакет ʺЛегкийʺ), що включає модернізацію дахової газової котельні, модернізацію системи гарячого водопостачання, теплоізоляцію систем внутрішнього теплопостачання та гарячого водопостачання, гідравлічне балансування системи опалення, заміну частини віконних блоків у місцях загального користування.

Проект буде реалізовуватися в багатоквартирному будинку, збудованому 2003 року (10 поверхів, 4 під’їзди, 156 квартир, 1 нежиле приміщення, 175 сімей (домогосподарств), загальна площа 16497,9 м2). Будинок має автономну систему теплопостачання та будинковий лічильник.

У разі схвалення заявки Фонд відшкодує 70% витрат на енергоаудит. Попередня розрахункова вартість всього Проекту становить 2 070 600 грн.

Очікувана щорічна економія енергії після впровадження заходів — 807 742 кВт/год. або 597 730 грн.

У Фонді очікують найближчим часом отримати заяви на участь від декількох десятків ОСББ, які наразі проводять попередній енергоаудит будівель.

Нагадаємо, у вересні Фонд енергоефективності розпочав свою роботу.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ