Футболіста Алієва шокували у Хмельницькому

Футболіста винниківського «Руху» Олександра Алієва неприємно здивували у Хмельницькому.

Олександр разом зі своєю командою приїхав на матч-відповідь 1/16 фіналу Кубку України серед аматорів, де у складі суперника побачив лише шістьох футболістів. Олександр відреагував на побачене миттєво: хлопці, а де ж ваша команда?

Врешті-решт через відсутність футбольних паспортів на кожного гравця «Гетьмана» з Хмельницького арбітри зараховували господарям технічну поразку, через що «Рух» автоматично потрапив до 1/8  фіналу.

«Гетьман» та «Рух» зіграли товариський матч два тайми по 25 хвилин. Перемогу у цій грі святкували гості – 4:1. За «Рух» забивали Олександр Алієв, Андрій Кікоть, Олексій Омельченко та Богдан Костик.

Що цікаво, матч судив один з тренерів «Руху», улюбленець винниківських вболівальників Роман Манорик.

Перед грою, аби назбирати 11 польових футболістів, керівництво «Гетьмана» офіційно запросило на перегляд двох вболівальників з трибун. Відповідно, команд играли у рівних складах 11 на 11.

Нагадаємо, перший офіційний матч між цими командами у Винниках завершився впевненою перемогою «Руху» з рахунком 4:0.