Слухай онлайн
Спорт

Футболісти збірної Росії потрапили у допінговий скандал

Стали відомі імена 19 російських футболістів, які потрапили у скандальне антидопінгове розслідування доктора Макларена.

Список гравців, більшість з яких є чинними учасниками збірної Росії, опублікував на своїй сторінці у Facebook відомий журналіст Алєксєй Андронов.

Під підозрою перебувають такі відомі футболісти як Ігорь Акінфєєв, Алан Дзагоєв, Алєксандр Кержаков, Юрій Жирков.

У коментарях до публікації Андронов уточнив, що суть у не у тому, що футболістів конкретно звинувачують у вживанні заборонених препаратів, а у тому, що їхні проби зникли.

"Все за калькою Сочі", - написав Андронов, натякаючи на гучний скандал із масовими допінговими маніпуляціями російських олімпійців Сочі-2014.

Нагадаємо, 10 грудня англійська газета Daily Mail повідомила, що ФІФА на початку січня розпочне детальну повторну перевірку допінг-проб російських футболістів, які було взято протягом 2012-2015 років.

Тоді як влітку це ж видання повідомило, що ФІФА розпочало розслідування щодо 34 футболістів з Росії, 23 з яких виступало на ЧС-2014. При цьому тоді не уточнювали, чи мова йде про вживання допінгу гравцями, чи про маніпуляції із допінг-пробами.

Наприкінці 2017 року стало відомо, що один із фігурантів допінгового скандалу, президент РФС та віце-прем'єр РФ Віталій Мутко залишив посаду у футболі.

Чемпіон

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ