Слухай онлайн
Спорт

Футбольному клубу "Карпати" - 56 років

18 січня – особлива дата в історії «Карпат». Саме у цей день 56 років тому було засновано один з найбільш відомих клубів України.

За понад півстолітню історію «зелено-білі» встановлювали численні рекорди, тішили вболівальників перемогами і завойовували серця. За цей час футболку львівської команди одягали кілька сотень футболістів, кожен з яких носить почесне звання «карпатівець».

Кожне десятиліття для зелено-білого клубу складалося по-особливому. Вже через 6 років після заснування «Карпати» здобули Кубок СРСР. У 1976-му львів’яни входили до переліку найкращих команд країни – двічі фінішували четвертими, зупиняючись за крок від п’єдесталу. Менш успішними і навіть трагічними видалися 80-ті, коли команда припинила існування. Однак після відродження, яке відбулося у 1989-му, «Карпати» знову повернулися у гру.

Минуло дев’ять років і «леви» здобули бронзові нагороди вже чемпіонату України. Наступного яскравого спалаху довелося чекати трохи більше десяти років – команда Олега Кононова привезла до Львова груповий етап Ліги Європи.

ФК «Карпати»

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ