Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Економіка

Галицька райадміністрація готує текст позовної заяви щодо незаконності відкриття Галицького ринку

Завтра буде розповсюджено текст позовної заяви щодо незаконності відкриття Галицького ринку. Про це „Гал-info” повідомила голова Галицької районної адміністрації Ірина Маруняк.
„Зараз текст позовної заяви щодо незаконності функціонування Галицького ринку готує юридичний відділ, проте завтра він буде готовий і ми відразу скеруємо його до Галицького районного суду”,– зазначила Ірина Маруняк.
 Нагадаємо, що 13 січня 2007 року відбулося відкриття оновленого Галицького ринку, проте міська влада вважає відкриття ринку абсолютно неправомірним і незаконним, оскільки, як зазначають у міській раді, „будинок на площі Соборній, 15, що розташований поруч з територією колишнього Галицького ринку визнано аварійним рішенням виконкому 2002 року. Зокрема, стіна, яка нависає над ринком, ще не демонтована. Згідно з приписом Управління з питань надзвичайних ситуацій від 12 січня, директора ТзОВ «Ринок «Галицький» Юрія Путаса попереджено про необхідність відтермінування відкриття ринку і зобов’язано усунути порушення щодо цивільного захисту населення”. А оскільки ринок знаходиться на території Галицької районної адміністрації, остання  звернеться до суду про припинення діяльності Галицького ринку. Підставою для позовної заяви є неналежне оформлення документів для діяльності ринку.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...