Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Надзвичайні події

Гірські рятувальники Івано-Франківщини допомогли двом туристам в горах

Вчора, в другій половині дня рятувальники двічі залучались для надавання допомоги людям, які травмувались під час мандрівки в гірській місцевості.

На горі Хом’як, чоловік травмував руку, а на горі Говерла - турист отримав травму голови.

Так, під час мандрівки на гору Хом’як, травмувався житель Харківщини 1992 року народження. Постраждалий перебував між горою Синяк та полониною Горгани, поблизу села Поляниця. Зв'язок з туристом підтримувався, тож Ворохтянські рятувальники невдовзі прибули до постраждалого, надали домедичну допомогу та в подальшому здійснили його супровід до села Поляниця, де передали медичним працівникам.

Цього ж дня, до рятувальників поступило повідомлення від жителя Тернопільської області про те, що під час спуску з гори Говерла по синьому маршруту він травмував голову та потребує допомоги рятувальників.
Постраждалий, 2007 року народження перебував в гірській місцевості з групою туристів, що складалась з 25 людей.
Рятувальники прибувши до місця знаходження хлопця, надали йому домедичну допомогу і супроводили до НСБ «Заросляк», де передали медичним працівникам.

Рятувальники вкотре нагадують громадянам про те, що необхідно відповідально ставитися до туристичних походів, та вирушаючи у високогір’я обов’язково підбирати відповідний одяг та взуття, адже в основному травмуються туристи, які для мандрівок вибирають взуття на слизькій підошві!

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ