Гравець «Карпат» забив перший гол за збірну Вірменії

Сьогодні, 29-го травня, на стадіоні «Стабхаб Центр» в Лос-Анджелесі (США) відбувся товариський матч між національними збірними Вірменії і Гватемали. Збірна Вірменії розгромила Гватемалу з рахунком 7:1, зафіксувавши найбільшу перемогу у своїй історії. Один з голів за кавказців забив півзахисник львівських «Карпат» Гегам Кадимян.

Рахунок в матчі відкрили футболісти Гватемали. На 7-й хвилині Карлос Руїс був точний зі штрафного. У кінцівці тайму Генріх Мхітарян і Едгар Манучарян вивели вірменську команди вперед. На початку другої половини зустрічі відзначився карпатівець Гегам Кадимян, забивши свій перший гол за свою збірну. Далі, Генріх Мхітарян став автором двох чудових голів, тим самим оформивши авторство першого «хет-трику» в складі збірної Вірменії. Наступні два голи записали на свій вийшли на заміну Артур Саркісов і Завен Бадоян.

Наступний товариський матч збірна Вірменії зіграє у середу, 1-го червня, о 20:00 зі збірною Сальвадору.