Гравці «Карпат» зіграли за молодіжну збірну України

Молодіжна збірна України під керівництвом нового тренера Олександра Головка провела свій перший матч у 2016 році. У Туреччині, де молодіжка зараз проводить свої збори, українці зіграли проти однолітків з Данії. Матч завершився внічию 0:0.

У стартовому складі на поле вийшли воротар Роман Підківка та захисник Денис Мірошніченко, а хавбек Вадим Страшкевич отримав кілька ігрових хвилин наприкінці поєдинку. Як розповіли карпатівці, суперник виявився дуже пристойним спаринг-партнером, який у середині першого тайму заробив право на пенальті, однак реалізувати його не зміг – Роман Підківка врятував свої ворота.

Невдовзі карпатівці у складі молодіжної збірної України розпочнуть виступи на турнірі Antalya Cup, на який також заявилися молодіжні збірні Албанії, Азербайджану, Бахрейну, Туркменістану та Саудівської Аравії.