Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Війна з Росією

Ґрета Тунберг мітингувала проти екоциду в Україні

Шведська екоактивістка Грета Тунберг взяла участь у мітингу проти екоциду в Україні у зв'язку з руйнуванням росіянами греблі Каховської гідроелектростанції і спричиненою цим повінню у деяких регіонах на півдні країни.

Про це пише Укрінформ з посиланням на DW.

Акція відбулася в середу, 14 червня, біля будівлі Організації Об'єднаних Націй (ООН) у німецькому Бонні, де наразі проходить конференція щодо проблем клімату.

Активістка звернулася до українців з чіткою підтримкою.

«Ми підтримуємо вас, ми на вашому боці. Ми бачимо, що відбувається. Погляди всього світу звернені до України і до Росії, на те, що відбувається зараз. Ми не збираємося бути спостерігачами, ми не будемо мовчати. Залишайтеся сильними. Ми солідарні з вами», - сказала Тунберг.

За її словами, потрібно засуджувати злочини, які Росія чинить в Україні, а кліматичні активісти звертають увагу на те, що відбувається, не тільки тому, що це турбота про довкілля, а й тому, що вони піклуються про людей.

«Те, що коїться, жахливо, і ми не можемо дозволити цьому тривати», - наголосила Тунберг, яка раніше назвала катастрофу на ГЕС звірством.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ