Слухай онлайн
Спорт

Григорій Козловський: "Рух" чекає відновлення Першої ліги

Напередодні конгресу ПФЛ Григорій Козловський висловився щодо ситуації в Першій лізі.

Відповідне звернення президент "Руху" розмістив на своїй сторінці в інстаграмі, а також на клубному YouTube-каналі.

"Ми завжди боролися за те, щоб чемпіонат продовжувався. Продовжувався у класичному варіанті. Маю велику надію, що сьогодні за сприяння Президента Української Асоціації футболу Андрія Васильовича Павелка клуби проголосують за продовження. Хотів би звернутись до всіх колег-президентів, людей, які мають відношення до футбольних клубів: хлопці, ми зробили хороший продукт, нами пророблена хороша робота, залишилось її завершити! Дограймо чемпіонат з тими клубами, які хочуть грати у футбол! Що стосується клубів, які не мають можливості чи бажання грати, у всіх різні ситуації, ми маємо такі речі враховувати, то хай не виїжджають, хай їм зараховують поразки, але нехай два останні клуби за спортивним принципом мають перехідні ігри з третіми командами у Другій лізі. Це було би правильно і логічно. Ніхто не повинен заважати грати у футбол тим, хто хоче продовжувати чемпіонат. 

Після того, як у «Карпатах» захворіли футболісти, Павелко сказав, що чемпіонат буде дограний за будь-яких обставин. От і ми повинні прийняти таке рішення по Першій лізі. Все інше у Божих руках. Перестаньмо говорити, закінчимо з тим базаром, який розвів Макаров і Морозов! Насправді це вони довели до абсурду Першу лігу. Ця ситуація мені нагадує фільм «Гараж». Там теж збирались і нічого не могли вирішити. Якби у президента ПФЛ був авторитет, він вже давно мав би назвати дату відновлення чемпіонату. А тут розвели базар-лігу - то голосуємо, то не голосуємо, то якісь пульки, то ще щось… Ми маємо грати у футбол! Хто хоче, хай грає, хто не хоче, вибачайте, але тут без нас!

«Рух» вже півтора місяця готується до відновлення змагань. Ми чекаємо цієї дати. З цього приводу я даю вже не перше інтерв’ю і не вперше заявляю, що «Рух» хоче грати у футбол. Просто назвіть дату, коли починається чемпіонат. Ми вже благаємо про це! Ще раз звертаюся до усіх президентів-колег: друзі, голосуймо, граймо! Зрештою заради цього ми й постворювали команди, заради цього ми любимо футбол! Ми не можемо постійно обмінюватися якимось меседжами та фантазіями. Ми маємо грати у футбол. Я маю велику надію, що сьогодні Андрій Васильович Павелко покаже, як потрібно розв'язувати питання, які склалися."  

Нагадаємо, як повідомляв "Гал-Інфо" раніше, Олександр Шевченко став віцепрезидентом УАФ.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ