Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Кримінал

Інженера лісгоспу визнали винним у корупційному правопорушенні

Прокуратура Львівської області забезпечила участь у розгляді Буським районним судом протоколу про вчинення адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, передбаченого ч. 1 ст. 172-4 КУпАП, інженером ДП «Буське лісове господарство», повідомила прес-служба прокуратури Львівської області.

Доведено, що вказаний посадовець порушив встановлені законом обмеження щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності, зокрема, займався підприємництвом.

Відтак, судом його визнано винним у вказаному правопорушенні та накладено стягнення у виді штрафу із конфіскацією доходу від підприємницької діяльності.

Таку постанову суду залишено в силі апеляційним судом Львівської області.

Також, згідно з вимогами антикорупційного законодавства, прокуратурою Львівської області скеровано подання керівництву ДП «Буське лісове господарство» з вимогою притягнути згаданого інженера до дисциплінарної відповідальності.

Принагідно зазначимо, що цьогоріч спеціально уповноваженими суб’єктами у сфері протидії корупції складено 198 протоколів про вчинення адміністративних правопорушень, пов’язаних із корупцією. На цей час за наслідками розгляду частини з них до відповідальності притягнуто 133 правопорушники.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ