Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Політика

На сесії облради обговорять результати реформування лісової галузі

На сесії Львівської обласної ради заслухають інформацію керівництва Карпатського офісу щодо координації роботи філій державного спеціалізованого господарського підприємства «Ліси України». Про це повідомляє ЛОР.
Фото Олена Ляхович, Гал-інфо

Таке рішення ухвалили депутати під час засідання комісії з питань екології, природних ресурсів та рекреації сьогодні, 29 травня.

Відтак депутатський корпус та громади Львівщини ознайомляться з інформацією про поточний стан справ лісового господарства, тенденції та обґрунтування щодо необхідності розв’язання виявлених проблем, подальший розвиток та результати реформування лісової галузі, залучення інвестицій.

Також депутати вирішили скерувати лист Київського еколого-культурного центру щодо заборони джипінгу в об’єктах природно-заповідного фонду до департаменту екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміінстрації для вивчення питання. Джипінг, або катання бездоріжжям на позашляховиках, мотоциклах, квадроциклах є дуже небезпечним явищем для природи, оскільки впливає на біорозмаїття, руйнує ландшафт, завдає екологічної шкоди заповідним об’єктам.

Окрім того, департамент екології та природних ресурсів ОВА поінформував депутатську комісію про оголошення конкурсів Програми ЄС LIFE у 2024 році.

Програми ЄС LIFE фінансується коштом Євросоюзу, яка дозволяє реалізовувати проєкти у напрямках циркуляційної економіки та якості життя, природи та біорізноманітття, пом’якшення змін клімату, а також переходу до альтернативних джерел енергії.
Ознайомитися з повною інформацією про всі типи грантів для проєктів LIFE 2024, інструкціями з підготовки заявок, термінами подачі та іншою інформацією можна на вебсторінці конкурсу пропозицій LIFE 2024:

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ