Іспанські журналісти розкритикували Євгена Коноплянку за гру з «Реалом»

Український півзахисник «Севільї» Євген Коноплянка отримав низькі оцінки від іспанських ЗМІ за свою гру проти «Реала» в поєдинку за Суперкубок УЄФА (2:3).

Вийшовши на заміну в другому таймі, Коноплянка реалізував пенальті, зробивши рахунок 2:1 на користь «Севільї». Проте, в кінцівці другого тайму «Реал» встиг зрівняти рахунок, а в додатковий час і зовсім вирвав перемогу, причому вирішальна атака почалася саме з обрізки Євгена.

«Через кілька хвилин після виходу на поле Коноплянка спокійно реалізував пенальті, який міг принести« Севільї »перемогу. В кінці другого тайму він чіплявся за м'яч і створював проблеми «Реалу» на лівому фланзі.

Проте, Коноплянка припустився серйозної помилки, втративши м'яч і дозволивши мадридцям вирвати перемогу», - зазначає El Mundo Deportivo.

За матч Коноплянка отримав оцінку 4. Це другий з кінця показник в «Севільї», гірше зіграв лише Колодзейчак, який отримав червону картку і набрав 3 бали. 4 бали також отримав захисник Аділь Рамі.

Кращим у складі «Севільї» (8 балів) журналісти назвали Франко Васкеса.