Каратисти Львівщини — чемпіони України у розділі ката

Фото Управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА
1/3
Учора, 10 жовтня, у Харкові стартував Чемпіонат України з карате. Збірна Львівщини у перший змагальний день виборола 16 медалей в індивідуальному заліку та загальнокомандне срібло у розділі куміте. Про це 11 жовтня повідомили Гал-інфо у пресслужбі Управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА.

У віковій категорії 14-15 років чемпіонами України стали каратисти Львівщини Юлія Крот у ваговій категорії понад 54 кг та Олександр Борис у ваговій категорії понад 70 кг. Віцечемпіонкою України у ваговій категорії 47 кг стала Єлизавета Качанович.

Бронзовими призерами стали Анна Бідюк (54 кг), Анна Мотало (+54 кг), Роман Майорчак (63 кг), Віталій Кушнір (70 кг) та Анна Борищак у розділі ката.

У віковій категорії 18-20 років золото змагань вибороли Соломія Кміть (50 кг), Діана Шостак (55 кг) та Олександр Злобін (75 кг). Юрій Колодій став віце-чемпіоном у ваговій категорії 75 кг, а Назар Мазяр та Ярослав Беспятко вибороли срібло у розділі ката. Третю сходинку посіли Максим Дідич (67 кг) та Юрій Середа (+84 кг).

У загальнокомандному заліку за підсумками першого дня збірна Львівська посіла друге місце. Сьогодні наші каратисти додали до медального здобутку ще й загальнокомандне золото у розділі ката.