«Карпатівець» Гегам Кадимян знову забив за збірну Вірменії

В ніч з середи на четвер на стадіоні «Стабхаб Сентер» у Лос-Анджелесі свій третій поєдинок за національну збірну Вірменії провів Гегам Кадимян. Футболіст «Карпат» вийшов на заміну у другому таймі і вже через 20 хвилин відзначився забитим голом. Влучний удар карпатівця підсумував розгром вірменської збірної у матчі із Сальвадором.

Варто зауважити, що для Кадимяна цей гол став другим поспіль у футболці збірної. Кілька днів тому, 29-го травня, Гегам вийшов у старті своєї команди і відзначився забитим голом у ворота збірної Гватемали. Вірмени тоді розгромно перемогли з рахунком 7:1.

Вірменія – Сальвадор – 4:0

Вірменія: Арсен Бегларян, Оганес Амбарцумян (Камо Оганесян, 71), Тарон Восканян, Гаель Андонян, Левон Айрапетян (Сергій Авагімян, 73), Гор Малакян (Вараздат Ароян, 69), Артак Едігарян, Генріх Мхітарян, Тигран Барсегян (Давид Акопян, 73), Маркос Піззеллі (Давид Маноян, 53), Едгар Манучарян (Гегам Кадимян, 56).