"Карпати" не змогли переграти представника чемпіонату Данії

"Кьоге" тричі виходив вперед, однак "зелено-білі" щоразу відігравалися. Підсумковий рахунок - 3:3.

Головний тренер «Карпат» Роман Санжар дав змогу проявити себе майже всім, адже команда провела два тайми різними складами. У першій половині гри команди обмінялися голами та пішли на перерву за рахунку 1:1. У другому таймі кожна з команд ще по два рази вражала ворота суперників. Наприкінці гри Антон Каніболоцький, який з’явився на полі у другому таймі, відбив пенальті.

«Карпати» – «Кьоге» – 3:3 (1:1)

Голи: Лях, 30, Танчик, 52, Тлумак, 83 – Хельстед, 9, Елвіус, 46, Йохансон, 67 (пен.).

«КАРПАТИ»: Кудрик (Каніболоцький, 46), Дубінчак (Слива, 46), Халл (Толочко, 60), Мартінс (Кіриленка, 60), Гіоргадзе (Веремієнко, 46), Кльоц (Хахльов, 46), Назарина (Тлумак, 60), Притула (Козак, 46), Лях (Г. Пасіч, 46), Лейоус (Танчик, 46), Матар (Бойчук, 46).

Нагадаємо, як повідомляв «Гал-Інфо» раніше, Антон Каніболоцький, поки що, є останнім новачком «Карпат».