"Карпати" програли у Чернігові

У рамках 24-го туру чемпіонату української Прем’єр-ліги львівські «Карпати» зазнали мінімальної поразки у протистоянні з «Десною».

«Десна»(Чернігів) – «Карпати» (Львів) 2:1

Голи: Картушов (8); Фаворов Д. (72, пен.) – Швед (18)

«Карпати»: Кучинський, Ковтун, Нестеров (Папа, 68), Сандохадзе, М’якушко, Кльоц, Онгла, Бусько, Йода (Мендес, 81), Швед, Варгас (Гуцуляк, 57)

На старті зустрічі команди обмінялися голами. Артем Фаворов прострілив у район 11-метрової позначки, де ніким не прикритий Єгор Картушов у дотик переправив м’яч у лівий кут воріт – 1:0. Через 10 хвилин партнери вивели Шведа на ударну позицію. Найкращий бомбардир «левів» вистрілив здалеку по воротах з лівої – 1:1. Це вже 14-ий гол Мар’яна в цьому чемпіонаті.

Після перерви львів’яни продовжили атакувати, але, на жаль, зазнали поразки, пропустивши з пенальті. Андрій Богданов упав у боротьбі з Нікою Сандохадзе у штрафному майданчику «зелено-білих» – арбітр вказав на 11-метрову позначку, з якої Денис Фаворов не схибив – 2:1. У наступному турі «Карпати» прийматимуть на власному полі одеський «Чорноморець».