"Карпати" вдома перемогли дніпродзержинську "Сталь"

Футболісти львівських "Карпат" перемогли дніпродзержинську "Сталь" (1:0) у матчі 2-го туру 25-го чемпіонату України з футболу серед клубів Прем'єр-ліги. Єдиний м'яч з пенальті на 87-й хвилині забив Артур Карноза, повідомив Укрінформ.

"Говерла" на ужгородському стадіоні "Авангард" розійшлася миром із полтавською "Ворсклою" - 1:1. У господарів забитий м'яч в активі Дмитра Хльобаса (73-я хвилина), у гостей відзначився Олександр Ковпак (21).

У суботу також відбудуться поєдинки "Зоря" (Луганськ) - "Металіст" (Харків) та "Динамо" (Київ) - "Олімпік" (Донецьк).

У неділю зіграють дніпропетровський "Дніпро" з одеським "Чорноморцем" (початок - о 19.30, транслює телеканал "2+2") і "Олександрія" - із запорізьким "Металургом" (19.30, "Футбол 1").

Розпочався 2-й тур у четвер. Донецький "Шахтар" переміг у гостях луцьку "Волинь" - 4:1.

Голи: Флорентин Матей (43-я хвилина, з пенальті) - у волинян; Тайсон (25), Алекс Тейшейра (40, 55) та Едуардо (90+3) - у донеччан.

Становище команд у турнірній таблиці на цю хвилину: "Шахтар" - 6 очок (після двох матчів), "Зоря" - 3 (1), "Металіст" - 3 (1), "Динамо" - 3 (1), "Карпати" - 3 (2), "Ворскла" - 2 (2), "Говерла" - 2 (2), "Олімпік" - 1 (1), "Чорноморець" - 1 (1), "Дніпро" - 1 (1), "Волинь" - 1 (2), "Сталь" - 0 (2), "Олександрія" - 0 (1), "Металург" - 0 (1).