Карпати вдома програли Колосу у 9 турі УПЛ

У матчі 9 туру УПЛ львівські Карпати вдома приймали ковалівський Колос.

Як повідомило видання Чемпіон, перші хвилини були багатими на єдиноборства і було показано три попередження. А на восьмій хвилині Колос вийшов вперед - відзначився Смирний. Через двадцять хвилин Ді Франко пробивав - його удар заблокували, але Назарина підхопив і по-більярдному пробив у кут воріт - 1:1. Наприкінці першого тайму після помилки захисника господарів Халла Ільїн виконав передачу на Волкова, який вивів вперед Колос. У першому таймі Карпати мали перевагу, більше створили моментів, але на перерву пішли програючи.

Другий тайм був менш багатим на моменти. Гостям вдалося на рівних зіграти з підопічними Санжарами і втримати переможний рахунок. До речі, на 75-ій хвилині Понде не реалізував пенальті, програвши дуель голкіперу Колоса.