"Карпати" зганьбилися в останньому домашньому матчі року проти "Десни"

Гра з вісьмома голами завершилася розгромною поразкою «зелено-білих».

Матч першого кола між цими командами завершився нульовою нічиєю, тож нечисельні вболівальники, які все ж прийшли на стадіон «Україна», сподівалися на рівну гру. І спочатку справді все було досить очікувано: «Десна» швидко забила двічі, але «карпатівець» Назарина відквитав один м’яч. Ключовим моментом у грі стало вилучення Олега Кудрика на початку 2 тайму. Після цього львів’яни ще трохи протрималися і навіть забили, але наприкінці гри пропустили ще тричі. Разом з голом, що влетів у ворота «левів» на старті другого тайму, отримуємо невтішний результат – 2:6.

Тепер на «Карпати» чекає битва аутсайдерів. Наступного тижня львів’янам на виїзді грати з «Ворсклою».

«Карпати» - «Десна» 2:6 (1:2)

Голи: Назарина, 17 (з пен.); Бойчук, 64 – Імереков, 3; Філіппов, 16,89; Калітвінцев, 51,80; Хльобас, 77.

Нагадаємо, як повідомляв «Гал-Інфо» раніше, в попередньому турі «зелено-білі» на виїзді поступилися луганській «Зорі».