Слухай онлайн
Культура

"Кіборгів" покажуть у дружніх до України державах

Фільм українського кінорежисера Ахтема Сеїтаблаєва про захисників Донецького аеропорту "Кіборги" скоро вийде в прокат у кількох дружніх до України державах, - Укрінформ.

Про це повідомила продюсер фільму Іванна Дядюра на прес-конференції, присвяченій виходу "Кіборгів" на широкі екрани України. 

"В першу чергу, ми знімали цей фільм для України, щоб його бачили в Україні, тому що ця тема нам дуже болить і це наша новітня історія. Але коли ми робили цей фільм, ми розуміли, що необхідно, щоб цей фільм також бачили у світі, тому що у нас і досі триває війна, - щоб знали і пам'ятали, що відбувається в Україні. Зараз є зацікавлення у прокаті цього фільму в країнах Прибалтики, у Польщі та Канаді", - сказала Дядюра. 

Українське ТБ покаже чотирисерійну версію “Кіборгів”

Крім того, за її словами, вже є домовленість із МЗС про те, аби стрічку протягом року показували в українських посольствах у різних куточках світу.

"Ми хотіли в цьому фільмі розказати, що дуже важливо чути один одного, намагатися достукатися один до одного, тому що дуже тривалий час нам не давали такої можливості, сіючи між нами страх. Адже коли ми один одного боїмося, то не думаємо про те, що у нас погані дороги, що немає верховенства права, гідної старості для літніх людей, немає високої якості навчання для наших дітей... Ми, звичайно, хочемо показувати наш фільм і за кордонами нашої держави, щоб розповісти, що у нас точиться не громадянська війна, у нас цивілізаційний вибір між радянським минулим і, сподіваюсь, європейським майбутнім", - підкреслив Сеїтаблаєв. 

Укрінформ

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ