Слухай онлайн
Спорт

«Княжий Ринок» вирушає на «Фінал Чотирьох» другої ліги

Львівський футзальний «Княжий ринок» вирушає на «Фінал Чотирьох» серед команд другої ліги, який з 21 по 22 квітня відбудеться в Запоріжжі.

За право називатися кращою командою між собою посперечаються чотири колективи: «Княжий Ринок» (Львів), «М’ясна традиція» (Дніпро), «Катеринославхліб» (Дніпро), «АРПІ» (Запоріжжя/Донецьк). За підсумками жеребкування, у півфіналах, які відбудуться 21 квітня, зіграють: «М’ясна традиція» (Дніпро) – «Княжий Ринок» (Львів) та «АРПІ» (Запоріжжя/Донецьк) – «Катеринославхліб» (Дніпро). Наступного дня переможці визначать чемпіона, а переможені позмагаються за втішне третє місце. Про те, як триває підготовка до фіналу та не лише у розмові з прес-службою АФЛ поспілкувався спортивний директор львівського клубу «Княжий Ринок» Назар Яцишин. 

- Як команда готується до вирішальних поєдинків у Запоріжжі?

Як такої підготовки до «Фіналу Чотирьох» у нас нема. Думали, що вирішальна частина змагань розпочнеться значно швидше, тому уже відмовились від тренувального процесу. Постараємося зіграти, як то кажуть, на досвіді.

- Які завдання стоять перед гравцями?

Перед командою «Княжий Ринок» завжди стоять максимальні завдання. Матчі у Запоріжжі не є виключенням. Будемо намагатися перемогти, але розумію, що легко точно не буде. На мою думку, фаворита у фінальній частині немає. Всі команди рівні за класом, тому шанси на перемогу в кожного колективу однакові.

- Як відомо напередодні гри з «Солтексом» було багато травмованих, чи вдалося комусь з них покинути лазарет?

Так, в нас було багато травмованих. Сезон розпочинало 18 гравців, а завершує лише 10. Десь вдалося витягнути декілька ігор завдяки досвіду. На даний момент від пошкоджень відновилися Скрильов, Дудаш та Гриншпун, які готові допомогти клубу і вони поїдуть з нами у Запоріжжя. В лазареті поки що залишаються Чабан та Фурда.

futsal.lviv.ua

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ