Слухай онлайн
Спорт

Комітету УАФ може позбавити стадіон "Україна" права приймати матчі УПЛ

За дивним збігом обставин, як тільки но стало відомо про підписання ФК "Рух" Львів і ПФК "Львів" договору зі стадіоном "Україна", у Львові висадився десант з працівників Служби з питань стадіонів УАФ у складі 2-х членів Комітету зі стадіонів: Юрій Нестрига та Юрій Іванченко.
Фото arenalviv.com.ua

Їх офіційна мета – нібито визначення відповідності стадіоні "Арена Львів" та "Україна" вимогам Регламенту інфраструктури стадіонів. Про це повідомило видання Tribuna.com.

Насправді ж ці два доблесні працівники УАФ прибули з єдиною і неприхованою ціллю: "нарити" будь-яких порушень, аби надалі Рішенням Комітету з питань стадіонів УАФ позбавити стадіон "Україна" 3-ї категорії, яка дає право приймати матчі УПЛ. Цей хитромудрий план – плід хворої уяви сумнозвісного футбольного чиновника Вадима Костюченка. Нестрига та Іванченко вже давно в кулуарах УАФ мають статус «кіллерів» та "коршунів" Костюченка – спеціалістів з особливо брудних справ. Причому пан Нестрига ще задовго до цього телефонував в ФК "Рух" та інформував про те, що стадіон "Україна" на найближчому засіданні Виконкому УАФ буде позбавлений 3-ї категорії. І навіть Міністр спорту України Вадим Гутцайт напередодні приїзду інспекції до Львова впевнено говорив, що УАФ не надасть "Україні" 3-ї категорії. Тобто, ще до приїзду до Львова "коршунів" Костюченка, рішення уже було прийнято, навіть не оглянувши стадіон. 

І всі ці заходи здійснюються виключно для того, аби під адміністративним тиском схилити ФК "Рух" та ПФК "Львів" підписати договір на проведення матчів на "Арені Львів". І на умовах, які виставив саме державний стадіон. Оцініть красу гри! Як же ж  просто і невимушено вирішуються «потрібні» питання в стінах УАФ. Все, як завжди, нічого нового: ляльки, ляльководи, ручний режим, ламання через коліно. Ось так, з подвійної гри УАФ і Міністерства спорту жорстко впроваджується адмінресурс, створюються монополії і нечесні правила гри. Державна і футбольна машини – в дії!

 І якщо інспекція досі не зданого в експлуатацію (!) стадіону "Арена Львів" тривала якихось 15 хвилин, то стадіон "Україна" "юзали" близько 3-х годин. По факту, порушень відповідності "України" вимогам УАФ не знайшли. Газон - в чудовому стані, підгрів – робочий, освітлення – відповідає всім вимогам, табло і роздягалки також. Вчепитись по великому рахунку нема до чого. Зрозуміло, що стадіон "Україна" - далеко не останнє слово в сучасній футбольній інфраструктурі. Але явно не в гіршому стані за стадіони в Чернігові, Ужгороді і Кропивницькому. 

Але, можливо, це "наклепи" Костюченка і Ко? Тож залишилось дочекатись відповідних рішень і тоді робитимемо остаточні висновки. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ