Слухай онлайн
Кримінал

Корумповані спецслужби возять в Україну копанкове вугілля з "лнр", - Снєгирьов

За інформацією аналітичного відділу ГІ « Права Справа» на тимчасово окупованій території Луганської області, а саме:на залізничній станції Кипуча Перевальського району Луганської області,працює потужний вугільний майданчик.На нього звозять вугільну масу видобуту на нелегальних копалинах. Про це повідомив голова ГІ «Права Справа» Дмитро Снєгирьов.

Про розмах, з яким працюють на окупованих територіях нелегальні вуглевидобувачі, свідчить той факт, що тільки за останній місяць з цього майданчику було відправлено 120 вагонів вугілля.Показово, що кінцевий споживач цього палива – м. Дніпропетровськ та м. Чернігів.

«Силове» прикриття діяльності, як вугільного майданчику,так і незаконних копалин здійснює начальник УЕБ і ПК МВС ЛНР Андрій Чернов. З української сторони кураторами цієї схеми виступають корумповані співробітники спеціальних служб.

Вугільний майданчик діяв ще за часів, коли Луганщина була мирною і підконтрольною Україні. Як свідчать факти, війна жодним чином не вплинула на його діяльність.Помінялися лише куратори і назви силових міністерств під прикриттям яких ведеться незаконний видобуток і транспортування вугілля.

Схема транспортування і продажу незаконно видобутого вугілля на територію України, а не на територію РФ, пояснюється значно більшою ціною і наявністю старих корумпованих зв’язків серед співробітників українських спеціальних і правоохоронних служб.

Цікавим є той факт,що поки в Мінську вже місяць обговорюють ініціативу про відкриття залізничних перевезень через лінію дотику у нічний час , вугільний майданчик ,який працює на ст. Кипуча без проблем отримує вагони для транспортування вугілля на територію України.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");