Слухай онлайн
Економіка

Козицький: Мале Карпатське коло дасть новий поштовх розвитку гірської місцевості

На Львівщині триває реалізація масштабного проекту "Мале карпатське коло". Станом на сьогодні відновили роботи на дорозі Славське – Хащованя, невдовзі стартують роботи на напрямках Бориня – Боберка та Сколе – Славське. Про це повідомили 30 березня Гал-інфо у пресслужбі ЛОДА.
Максим Козицький

ʺЗагальна потреба коштів для будівництва на цей рік для Львівщини – близько 2,5 млрд грн. Окрім ремонту доріг ʺСколе – Славськеʺ, ʺСлавське – Хащованяʺ, плануємо будівництво нової дороги на Закарпаття ʺХащованя – Верхній Студенийʺ, продовжимо ремонт доріг ʺБоберка – Бориняʺ, ʺКиїв – Чопʺ на ділянці, де Сколе, Козьова. Дороги пролягатимуть через Славське, Рожанку, Сколе та Плай. В проекті передбачено будівництво двох нових доріг, які з’єднають Львівську область із Закарпатською – від нашого села Хащованя до Верхнього Студеного. А також Львівщину з Івано-Франківщиною – від нашої Верхньої Рожанки до села Сеничів. Всі ці дороги будуть з велодоріжками, якісним освітленням, сучасною інфраструктурою, оглядовими майданчиками, туристичні місця і пам’ятки будуть промаркованіʺ, – наголосив Максим Козицький.

Він підкреслив, дороги ʺМалого карпатського колаʺ будуть ремонтуватися так само якісно, як і дороги Східниця – Пісочне та Східниця – Урич, які відремонтували торік в межах ʺВеликого будівництваʺ. 

ʺЦі дороги збільшать потік туристів щойменше вдвічі. Заманять сюди інвесторів, а це нові готелі, ресторани – це величезні кошти, які осядуть тут, в Карпатах. Мале Карпатське коло дасть новий поштовх розвитку гірської місцевості. Це нові робочі місця, добробут людей. Концерн ʺГалнафтогазʺ вже готовий інвестувати величезні суми у курорт у Славському і, ймовірно, наступного року почне будівництво. Ніхто не сумнівається в успішності цього проекту. Рекреаційні, людські ресурси плюс добрий доїзд до курорту – це те, що для цього найбільше потрібно. І що ще дуже важливо – завдяки ʺМалому карпатському колуʺ, наша амбіція про проведення на Львівщині Олімпійських ігор стає реальністюʺ, – додав очільник області.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ