Кріштіану Роналду дебютував за "Ювентус" у Серії А

Португальський нападник Кріштіану Роналду провів перший офіційний матч у футболці туринського "Ювентуса", гравцем якого став цього літа.

Форвард вийшов на поле у стартовому складі виїзного матчу першого туру Серії А у Вероні проти місцевого "К`єво". Португалець відіграв до фінального свистка, кілька разів небезпечно пробивав по воротах проте, відзначитися голом йому не вдалося.

Загалом "Ювентус" у непростому для себе матчі зумів вирвати перемогу у веронців з рахунком 2:3.

Спершу на 3 хвилині відзначився німецький хавбек "Юве" Самі Хедіра, однак, ще до кінця першого тайму поляк Маріуш Стемплинський зрівняв рахунок. У другому таймі вийшло вперед "К`єво" після пенальті, яке реалізував Джаккеріні, проте, автогол Бані допоміг туринцям зробити рахунок 2:2. Завершив гольову перестрілку нападник Федеріко Бернардескі, встановивши остаточний рахунок матчу уже на третій доданій хвилині.

Кріштіану Роналду перейшов до "Ювентуса" 10 липня 2018 року після дев`яти сезонів у "Реал Мадрид". У складі іспанського гранда нападник чотири рази вигравав Лігу Чемпіонів, ставав чемпіоном Іспанії та володарем кубка країни, клубним чемпіоном світу, двічі визнавався найкращим гравцем світу за версією ФІФА, чотири рази завойовував Золотий мяч. Також йому належить бомбардирський рекорд клубу - 451 гол у 438 матчах.

Сума  трансферу 33-річного нападника склала 112 мільйонів євро. Контракт підписаний на 4 роки.

Напередодні дебютного матчі Кріштіану також пройшов традиційну церемонію посвяти у команду, заспівавши перед одноклубниками на стільці.