Київське "Динамо" на зборах перемогло австрійський клуб

Київське "Динамо" провело черговий контрольний матч на зборі в Австрії. Підопічні Олександра Хацкевича з рахунком 5:0 виграли у місцевого "Цирля".

Про це повідомило видання УНІАН.

Кияни вийшли вперед на 23-й хвилині - Артем Бесєдін забив головою після навісу кутового.

До перерви "Динамо" відзначилося ще двічі. Спершу точний удар з-за меж штрафного майданчика завдав Віталій Буяльський, а потім Карлос Де Пена замкнув простріл Георгія Цитаїшвілі.

На 65-й хвилині у воротах "Цирля" побував ще один м'яч - Шапаренко обіграв голкіпера і відправив м'яч у сітку. Крапку в грі поставив Йосип Піваріч - м'яч опинився у воротах після його удару з флангу.

"Динамо" - "Цирль" (Австрія) - 5:0

Голи: Бесєдін (23), Буяльський (32), Де Пена (37), Шапаренко (65), Піваріч (83)

"Динамо": Кучерук (Нещерет, 46), Попов, Шабанов (Піваріч, 56), Сидорчук, Буяльський, Алібеков (Русин, 46), Цитаїшвілі, Дуелунд (Де Пена, 31), Андрієвський, Шапаренко, Бесєдін.

Наступний контрольний матч "Динамо" проведе 13 липня.

Суперником киян буде англійський "Брентфорд".