ЛДУФК-СКІФ-Спартак: доля бронзи визначиться у Львові

Баскетболістки ЛДУФК-СКІФ-Спартака поступилися у другому матчі бронзової серії плей-офф чемпіонату України Вищої ліги.
Фото БК "Київ-Баскет"

Перемога команди «КСЛІ-Київ-Баскет» на домашньому майданчику з рахунком 50:48 зрівняла рахунок у цій серії, а відтак володар бронзових медалей визначиться у Львові у четвер, 3 травня. Матч відбудеться у приміщенні ОДЮСШ, що в Стрийському парку (вул. Самчука, 8). Початок матчу - 14:00.

Не надто результативна гра, втім надзвичайно емоційна і рівна до останнього моменту залишала без відповіді питання про переможця. У першій чверті господарки паркету перемогли 16:8 та забезпечили собі гандикап, який львів’янки ліквідовували впродовж наступних двох десятихвилинок. Перед останньою чвертю рахунок на табло був рівним – 39:39. Заключна хвилина гри була дуже насиченою на моменти. Розпочалося все з рахунку 50:47 на користь господарок, а за наступних тридцять секунд львів’янки здійснили два штрафних кидки та стільки ж двоочкових спроб. За цей штурм вдалося здобути лише одне очко і, в підсумку, перемогу з рахунком 50:48 святкували київські баскетболістки.

Нагадаємо, у першому матчі у Львові господарки перемогли з рахунком 76:60.

Вища ліга (жінки). Плей-оф. Бронзова серія, друга гра.

КСЛІ-КИЇВ-БАСКЕТ 50:48 ЛДУФК-СКІФ-СПАРТАК (16:8 12:18 11:13 11:9)