"Левиці" здобули впевнену перемогу у львівському дербі

1/5
У матчі 2-го туру Першої ліги жіноча команда львівських ʺКарпатʺ на домашньому полі приймала новояворівську ʺЯнтарочкуʺ.

Гра, що відбувалася на стадіоні ʺУкраїнаʺ, завершилась з рахунком 2:0 на користь карпатівок, - передає Інформаційний центр ФК ʺКарпатиʺ

У першому таймі ʺлевиціʺ виглядали краще своїх суперниць та створили чимало небезпечних моментів. В одній з атак м’яч опинився у сітці воріт ʺЯнтарочкиʺ, але рефері зафіксував офсайд у цьому епізоді. Отож, ʺзелено-біліʺ так і не змогли відкрити рахунок у першій половині зустрічі та команди залишили поле з нулями на табло.

По перерві карпатівки продовжували домінувати на футбольному полі та досягли свого: Надія Чайка змістилась з лівого флангу в центр штрафного майданчика та завдала блискучого удару, не залишивши шансів голкіперу гостей – 1:0.

Згодом, Надія Чайка вийшла віч-на-віч з воротарем ʺЯнтарочкиʺ та красивим ударом подвоїла перевагу своєї команди, оформивши дубль у цьому матчі. Отже, львівське дербі завершилось впевненою перемогою жіночої команди ʺКарпатʺ з рахунком 2:0.

Нагадаємо, ФІФА назвала трьох номінантів на звання кращого тренера року.