Ліга Європи: Маріуполь пройшов шведський Юргорден

Вчора, 2 серпня, Маріуполь в другому кваліфікаційному раунді переміг Юргорден та здобув путівку до наступного раунду Ліги Європи.

Команди довго не тішили публіку забитими м'ячами. Але вже в середині другого тайму маріупольці вийшли вперед. Олссон невпевнено зіграв у захисті, вибив футбольний снаряд під удар Піхальонку. Українець з лету пробив і з рикошетом від Олссона доправив м'яч у сітку.

Проте, перевага протрималася недовго. Господарі поля сіли в захист і пропустили. Відзначився Баджі.

На команди чекали два овертайми.

І вже на 97-ій хвилині українська команда знову вийшла вперед. Маріуплольці заробили пенальті, який вдало реалізував Фомін.

Цей гол став вирішальним. 2:1 у звітному матчі та 3:2 за сумою двох ігор. Маріуполь проходить до наступного раунду.