Слухай онлайн
Економіка

ЛМКП «Львівводоканал» оновило автопарк на 35 одиниць

Сьогодні, 6 лютого, директор ЛМКП «Львівводоканал» Мирослав Заплатинський презентуватиме 35 одиниць нової техніки, закуплених за кошти Світового Банку. Про це “Гал-info” повідомила прес-служба Львівської міської ради.
 Зокрема, автопарк «Водоканалу» збільшився на 15 тракторів-екскаваторів вартістю 3 млн 915 тис. грн, 15 автомобілів для виконання аварійно-ремонтних робіт вартістю 3 млн 150 тис. грн, також два повнопривідних крани та три автокрани з приводом на одну вісь. Загальна вартість ціна придбаних 35 одиниць нової техніки – 9 млн 647 тис. грн.
Оновлення автотранспортного парку ЛМКП „Львівводоканал” передбачено Проектом “Водопостачання та каналізації міста Львова”, який фінансується Світовим Банком.
 За словами прес-секретаря ЛМКП „Львівводоканал” Уляни Горбатої, на сьогодні на підприємстві 236 одиниць автотехніки. Зокрема, 36 аварійних автомобілів, 32 екскаватори, 7 автокранів, термін експлуатації яких 15-30 років. „Техніка є фізично і морально застаріла, тому оновлення потребує весь автопарк. Нам потрібні самоскиди, техніка для ремонту каналізаційних мереж та інше. Проте на сьогодні ЛМКП „Львівводоканал” не має коштів для оновлення автопарку”, – зазначила “Гал-info Уляна Горбата.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ