"Львів" переміг у товариському матчі представника Першої ліги

Підопічні Егіше Мелікяна мінімально обіграли закарпатський "Минай".

Вже вдруге "Львів" розпочинає підготовку до чемпіонату зі спарингу проти "Миная" під керівництвом Василя Кобіна. Взимку матч, який відбувався на стадіоні "Сокіл" у Львові, завершився з рахунком 2:1 на користь закарпатців.

Цього разу команди зустрілися на Закарпатті на домашній арені "Минаю" з однойменною назвою. Перший гол у матчі забив гравець господарів Стасюк. Не дав "Минаю" піти на перерву ведучи в рахунку Альваро, відзначившись на 44-ій хвилині.

У другому таймі головні події відбулися вже під кінець зустрічі. Спочатку на гол львів'янина Шини з позначки відповів "минаївець" Нурієв. Остаточний рахунок встановив Ренан за п'ять хвилин до кінця основного часу.

Минай - Львів 2:3 (1:1)

Голи: 1:0 Стасюк (20), Нурієв (73, пен.) - Альваро (44), Шина (70), Ренан (85)

Нагадаємо, як повідомляв "Гал-Інфо" раніше, львівський "Рух" та "Динамо" сильнішого не виявили.