"Львів" втратив перемогу над СК "Дніпро-1"

Підопічні Георгія Цецадзе втратили перевагу у два м'ячі та поступилися.

Виїзний матч проти СК "Дніпро-1" львів'яни проводили у Тернополі. Початок склався якнайкраще: вже до 20 хвилини рахунок на табло був 0:2. Дублем відзначився Ренан. До перерви номінальні господарі зуміли відквитати один м'яч зусиллями Владислава Супряги, але на більше їх не вистачило.

З ніг на голову все перевернуло вилучення Сабіно на 56-ій хвилині. Одразу після цього "Львів" відійшов до своїх воріт, а дніпряни почали проводити одна за одною свої атаки. Перетворити ігрову перевагу у голи підопічним Дмитра Михайленка вдалося лише у кінцівці зустрічі. Спочатку Владислав Супряга оформив дубль та вирівняв становище, а вже за декілька хвилин переможним голом відзначився Олексій Хобленко.

СК "Дніпро-1" - ФК "Львів 3:2 (1:2)

Голи: Супряга, 25, 83, Хобленко, 86 - Ренан, 6, 19.

Вилучення: Сабіно, 56 (друге попередження).

Нагадаємо, як повідомляв "Гал-Інфо" раніше, цього тижня "Карпати" офіційно виключили з УПЛ.