Слухай онлайн
Спорт

Львівщина приймає національний чемпіонат з лижних перегонів

Упродовж 4-10 січня 2016 року на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру Національного комітету спорту інвалідів України в с. Яворів Турківського району Львівщини триватиме чемпіонат України з лижних перегонів. Паралельно з цими змаганнями проводяться гонки за програмою FIS-стартів. Про це Гал-інфо повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

Ці офіційні представницькі змагання національного рівня проводяться Міністерством молоді та спорту України, федерацією лижного спорту України за сприяння управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації. Головний суддя чемпіонату України - Андрій Нестеренко (м. Харків).

Участь у змаганнях беруть найкращі лижники України - 43 чоловіків та 23 жінки, які представляють збірні команди 9 областей України.

В перший день змагань на спринтерській дистанції довжиною 1 600 метрів чемпіоном України виявився Руслан Перехода з Харківщини. Друге місце посів Іван Білосюк (Закарпатська область), на третій позиції Олександр Мукшин (Сумська область). Представник Львівщини Олександр Ченікало посів 25 місце.

У змаганнях серед жінок чемпіонкою України стала Валентина Шевченко (Київська область), ІІ місце виборола Тетяна Антипенко, ІІІ місце Вікторія Олех (обидвоє Сумська область). Найкраща з поміж львів’янок Ольга Стефанишин - 16 місце.

Програма змагань:

4 січня – офіційне тренування;

5 січня – спринт чоловіки, жінки1600 м.

6 січня – гонка вільний стиль: чоловіки 10 км., жінки 5 км.;

7 січня – гонка класичний стиль: чоловіки 15 км., жінки 10 км.

8 січня - офіційне тренування;

9 січня – скіатлон, чоловіки 15 км + 15 км., жінки 7,5 км. + 7,5 км.;

10 січня - естафети чоловіки 4 км х 7,5 км;, жінки 4 км х 3,75 км.

1, 2 етапи - класичний стиль; 3, 4 етапи - вільний стиль.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ