Слухай онлайн
Економіка

Львівщині не вистачає третини коштів для проведення посівної

Цьогоріч проведення весняної посівної кампанії у Львівській області обійдеться у 27 млн. грн., проте дефіцит коштів на сьогоднішній день становить 10 -12 млн. грн. через складну ситуацю з кредитуванням для підприємств АПК. Про це сьогодні, 6 лютого, у коментарі „Гал-info” повідомив начальник відділу технічної політики Головного управління агропромислового розвитку ЛОДА Михайло Кучеренко.
„Дефіциту у пальному в області не передбачається, адже його достатньо на автозаправних станціях, проблема полягає саме у залученні кредитних коштів, сума яких становить одну третю від загальної вартості проведення весняної посівної кампанії в області”, - каже він. – Окрім кредитів, для проведення сільськогосподарських робіт залучають інвестиційні кошти і, звичайно, використовують кошти самих підприємств”.
За його словами, потреба у дизпаливі і бензині для проведення весняної посівної кампанії у Львівській області становить 4 тис. 300 тонн дизпалива та 850 тонн бензину.
Нагадаємо, що сьогодні мала відбутися селекторна нарада з питань кредитування та пролонгації кредитів для підприємств АПК Прем’єр-міністра України з головами ОДА, проте нараду відмінили через відсутність більшості голів ОДА.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ