Львівська «Галичанка» – семиразова володарка Кубка України з гандболу

Львівська гандбольна команда «Галичанка» здобула свій другий трофей у 2024 році, виборовши Кубок України з гандболу. Це вже сьомий такий титул команди за роки її існування. Про це повідомили у ЛМР.

«Галичанка» розпочала свої виступи в Кубку України одразу ж із фіналу чотирьох. У півфіналі турніру підопічні Віталія Андронова впевнено перемогли миколаївський «Реал» – 37:17.

У фіналі кубка відбулося західноукраїнське дербі між «Галичанкою» та «Карпатами». У захопливому двобої львів’янки зуміли обіграти ужгородських суперниць – 34:30.

Відзначимо, що MVP фіналу чотирьох Кубка України визнали Олесю Дяченко, яка закинула у вирішальному матчі за трофей 10 голів. Індивідуальні відзнаки від Федерації гандболу України також отримали Діана Дмитришин і Ванесса Лакатош.

Відтак «Галичанка» стала 7-разовим володарем Кубка України з гандболу. У сезоні 2023/24 львівський клуб здобув свій ювілейний, 10-й, титул чемпіона української Суперліги.