"Львівська Політехніка" зіграє у матчах за 15-16 місце Вищої ліги

Баскетболісти «Львівської Політехніки» не змогли перемогти сумський СумДУ у міні-турнірі за 13-16 місце чемпіонату Вищої ліги.

В обох матчах, які відбулися у Львові, «політехи» поступися сумчанам з рахунками 70:73 та 74:94. У матчі за 15-16 місце команда Ярослава Зубрицького зіграє з переможеним у парі «Кремінь-КДЮСШ-2» - «Київ-Баскет-2». Перший матч між цими командами завершився з рахунком 82:76 на користь «Кременя-КДЮСШ-2».

Перший матч між «Львівською Політехнікою» та СумДУ тримав у напрузі вболівальників до останніх секунд поєдинку. Протягом усіх чвертей жодній з команд так і не вдалося здобути для себе комфотну перевагу у рахунку і в майбутньому її розвинути. Кінцівку матчу краще провели сумчани, які і здобули підсумкову перемогу з різницею у три бали – 73:70.

У складі «Львівської Політехніки» найрезультативнішим став Данило Кич. На його рахунку 18 очок. По 15 очок набрали Богдан Степанченко та Дмитро Клебан. В активі останнього ще й дабл-дабл – до 15 очок він додав ще й 11 підборів.

Незважаючи на потужний старт у наступному поєдинку, підопічні Ярослава Зубрицького розгубили свою перевагу у рахунку (перша чверть завершилася з рахунком 25:15 на користь галичан). Другу та чверть у матчі впевнено виграли сумчани, що і стало запорукою підсумкої перемоги наших гостей. У другому матчі сумчани здобули перемогу з рахунком 94:74.

Найрезультативнішим у складі львів’ян став Дмитро Клебан – 18 очок.

Заключні матчі у чемпіонаті Вищої ліги сезону 2018/19 «Львівська Політехніка» проведе, швидше за все, 6 та 7 квітня. Матчі проти майбутнього суперника (або «Кремінь-КДЮСШ-2», або «Київ-Баскет-2») для команди Ярослава Зубрицького будуть одним з етапів підготовки до суперфіналу всеукраїнської студентської ліги.

«Львівська Політехніка» - СумДУ – 70:73 (18:18, 17:21, 20:19, 15:15)

«Львівська Політехніка» - СумДУ – 74:94 (15:25, 27:17, 27:14, 25:18)