Львівська школярка виборола 4 медалі на міжнародних змаганнях

Також львівську спортсменку визнали переможницею в особистому та командному заліках Європейського кадетського циклу
фото з сайту Львівської облради

Львівська фехтувальниця виборола чотири нагороди під час міжнародних змагань серед кадетів.

Про це повідомляє пресслужба Львівської облради.

Вихованка комунального закладу Львівської обласної ради «Школа вищої спортивної майстерності», учениця ліцею №8 ЛМР, 15-ти річна фехтувальниця Анна Максименко у командному змаганні континентального чемпіонату в Естонії разом із львів‘янкою Поліною Спиридоновою та киянкою Емілі Конрад, виборола бронзові медалі.

А двома днями раніше Анна Максименко стала бронзовою призеркою чемпіонату Європи з фехтування серед кадетів. Також цього тижня львівську спортсменку визнали переможницею в особистому та командному заліках Європейського кадетського циклу сезону 2022/23.

Як повідомили в управлінні молоді і спорту Львівської ОВА, раніше на етапах змагань Анна виборола два золота та дві бронзи, тож у підсумку стала їх переможницею.