Львівська велосипедистка перемогла на міжнародних перегонах у Бельгії

Напередодні Великодня титулована велосипедистка Олена Старікова потішила українських прихильників велоспорту новою перемогою.

У суботу, 15 квітня, на міжнародних трекових змаганнях у Генті вона виборола золото у спринті. У фінальному заїзді Олена випередила спортсменку з Франції, повідомляють в ЛОДА.

26-річна Олена Старікова – спортсменка Львівської обласної школи вищої спортивної майстерності та Збройних сил України. Велосипедистка має найвище звання – Заслужений майстер спорту України.

На Олімпійських Іграх у Токіо в індивідуальному жіночому спринті спортсменка фінішувала другою. Велосипедистка також стала четвертою у фінальному заїзді гонки кейрін. У 2021 році Олена виборола срібло на чемпіонаті Європи з велоспорту у дисципліні кейрін. Раніше атлетка також стала чемпіонкою Європи.