Львівські "Кажани" поступилися в першому матчі 1/8 Кубку ЄКВ

У трьох партіях українці поступилися представнику німецької Бундесліги - Hypo Tirol AlpenVolleys HACHING.

На попередньому етапі "Кажани" пройшли грецький "ПАОК". Новий суперник, з яким львів’ян звів жереб у 1/8 фіналу Кубка ЄКВ на цей момент займає третє місце у турнірній таблиці німецької Бундесліги.

Впродовж першого сету команди йшли на рівних, але більша кількість помилок при подачі призвели до поразки господарів – 25:27. Наступні дві партії теж завершилися на користь австрійсько-німецької команди.

Тепер, для того щоби проходити у чвертьфінал, львів’янам потрібно знову показувати характер та перемагати в гостях. Матч-відповідь відбудеться 11 лютого.

"Кажани" - "Hypo Tirol AlpenVolleys HACHING" 0:3 (25:27 20:25 18:25)

Нагадаємо, як повідомляв "Гал-Інфо" раніше, в матчі внутрішнього чемпіонату Кажани обмінялися перемогами з "МХП-Вінниця".