Слухай онлайн
Кримінал

Львівського посадовця затримано при отриманні хабаря

Львівського посадовця затримано при отриманні хабаря. Про це повідомив Юрій Луценко у Facebook.
1/3

Годину назад, 17.03.2017 слідчі військової прокуратури Західного регіону України спільно з співробітниками УЗЕ НПУ задокументовано факт надання військовому прокурору Львівського гарнізону майору юстиції Савинцю В.В. неправомірної вигоди у розмірі 40 тис. доларів США заступником начальника Львівської митниці ДФС України Шокалом В.С. (на даний час відряджений та тимчасово виконує обов'язки заступника начальника Івано-Франківської митниці ДФС України) за непритягнення останнього до кримінальної відповідальності та закриття кримінального провадження щодо виявлених фактів щомісячних зборів хабарів від підлеглих працівників за сприяння в просуванні по службі та переміщення контрабанди через державний кордон України фізичними та юридичними особами. 

Гроші кошти передавали у тубусі з-під ірландського віскі, які виявлені і вилучені у повному обсязі під час проведення огляду місця події.

Посадовця затримано.

Згодом Владислав Савинец спростував слова Юрія Луценка. "Шановні друзі та колеги , хочу уточнити і виправити ряд ЗМІ, - це військовий прокурор затримав митника, який хотів дати йому хабар за закриття КП. У більшості ЗМІ недостовірна інформація, що затримали військового прокурора за отримання хабара. Це не відповідає дійсності (щодо затримання військового прокурора)", - повідомив він на Фейсбук. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ