Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Культура

Львівський органний зал кличе на великодні концерти

У перші дні травня у Львівському органному залі відбудуться 11 великодніх концертів: органна музика, хор при свічках, віртуозні фортепіанні твори, дует скрипки та органа. Про це повідомляє ЛМР.

Завершить серію урочистих концертів ораторія Генделя «Юда Маккавей» у виконанні Луганського філармонійного оркестру, хору «Гомін» та солістів під диригуванням Івана Остаповича.

2 травня о 21:00 в Органному залі звучатимуть «Звуки ангелів при свічках» у виконанні хору «Гомін» під диригуванням Вадима Яценка. Програма концерту створена з просвітлених та створених на сакральні тексти творів композиторів XXI тисячоліття, серед яких – «Тиха молитва» Михайла Шуха та Хорал Ганни Гаврилець.

3 та 4 травня о 21:00 органістка Олена Мацелюх запрошує на «Бах при свічках». А 7 травня о 19:00 вона виконає нову програму «Бах. Брамс. Бізе».

4 травня о 19:00 запрошуємо «Вівальді. Альбіноні», у виконанні скрипаля Адріана Боднара та органістки Світлани Позднишевої звучатимуть шедеври доби бароко.

У світлий великодній день 5 травня о 14:15 звучатиме «Блискуча органна класика» у виконанні Олени Мацелюх, а о 17:00 – «Віртуозна фортепіанна музика» від Меланії Макаревич. Того ж дня о 19:00 і наступного о 14:00 органістка з Ужгорода Ольга Чундак подарує львівʼянам програму «Європейська органна класика».

6 травня о 20:00 німецький органіст-віртуоз Міхаель Феттер виступить з єдиним концертом у Львівському органному залі, щоб підтримати українців музикою у часи війни. Міхаель Феттер – органіст катедрального собору в Бауцені (Саксонія, Німеччина), відомий знавець барокової музики та майстер імпровізації. На своєму концерті у Львові маестро зіграє програму з творів Йоганна Себастьяна Баха, Йоганна Кребса, Ніколя Лемменса та Макса Регера.

8 травня о 19:00 Органний зал запрошує послухати твір «Юда Маккавей» – одну з найпотужніших ораторій Георга Фрідріха Генделя. На прикладі історії подвигів старозавітного воїна Юди Маккавея у боротьбі за відстоювання власної віри, Гендель показав справжню людську відвагу та відданість. Ораторію виконають Академічний симфонічний оркестр Луганської обласної філармонії, Львівський муніципальний хор «Гомін» та солісти: Вадим Коваль (тенор), Вадим Яценко (бас), Галина Гончарова (сопрано), Анастасія Кулініч (меццо-сопрано). Диригуватиме цього вечора Іван Остапович.

Львівʼян та гостей міста запрошують у світлий великодній тиждень зарядитися світлом і надією на концертах у Львівському органному залі.

Квитки на всі концерти можна придбати на сайті kontramarka.ua або у касі Органного залу (вул. С. Бандери, 8).

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ