Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Культура

Львівський палац мистецтв запрошує на показ фільму "Нескорений"

У вівторок, 5 березня, у Львівському палаці мистецтв відбудуться показ та розмова про фільм «Нескорений». Про це інформує ЛОР.

Фільм буде показано в рамках проєкту «Живе кіно у Львові» з кіноплівки з приватної колекції Олександра Мандрика.

Подія організована у співпраці Українського Фотографічного Товариства (УФОТО), Львівського Фотомузею, Львівського історичного музею та Львівського палацу мистецтв.

Про фільм розповідатиме завідувач відділу “Музей визвольної боротьби” Львівського історичного музею, історик Тарас Кузь.
Запрошений гість український актор, драматург, режисер-постановник Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької, Заслужений діяч мистецтв України Орест Огородник.

“Нескорений” — фільм українського кінорежисера Олеся Янчука. Події розгортаються у 1950 році. Після Другої світової війни триває нерівна боротьба на теренах Західної України на два фронти: спочатку проти німецьких військ та диверсійних загонів НКВС СРСР, а потім — самотужки у лютому герці з усією каральною силою СРСР. У Карпатах продовжують збройну боротьбу частини та невеликі боївки Української повстанської армії. На чолі армії — талановитий командир, славетний генерал-хорунжий Роман Шухевич, знаний серед воїнів УПА як Тарас Чупринка.

“Нескорений” — копродукційний українсько-американський художній фільм 2000 року кінорежисера Олеся Янчука. Відзнятий на кіностудії «Студія Олесь-фільм» за сприяння Українського конгресового комітету Америки і за участі Національної кіностудії художніх фільмів ім. О. Довженка. Головним консультантом фільму був тодішній президент Світового конгресу українців Аскольд Лозинський.

Початок – о 17.00.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ