Слухай онлайн
Cуспільство  |  Культура

Львів’ян та гостей міста запрошують відвідати новий туристичний маршрут

Національний академічний український драматичний театр імені Марії Заньковецької спільно з туристичною агенцією «Час на мандри» з нагоди 170-ліття будівлі театру та 232-ї річниці з Дня народження Станіслава Скарбка пропонують львів'янам та гостям міста незабутні екскурсії. Про це це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Мешканцям та гостям міста пропонують поринути в атмосферу театрально-мистецького Львова XIX ст. під час екскурсії першою будівлею театру у Львові, яка на момент відкриття за площею забудови посідала перше місце у Європі.

Охочі побачать сцену, на якій виступали Сара Бернар, Ференц Ліст, Микола Лисенко, Соломія Крушельницька, а також глядацький зал, у якому колись було 5 балконів. Відвідувачам також покажуть унікальний обертовий механізм для сцени із шахти, камерну сцену, та колишні кімнати, де проживав граф Скарбек.

Крім того, під час екскурсії є нагода дізнатися про передумови та процес будівництва споруди для стаціонарного театру і труднощі, які виникали під час робіт, а також про благодійні вчинки та неймовірні історії з життя мецената.

Ілюстративним матеріалом будуть фото зі сторінок преси того часу (1836-1842 рр.«Gazeta Lwowska», «Lwowianin», «Tygodnik illustrowane» та ін.), фото підвалів та колишніх комунікацій.

Екскурсія «Слідами графа Скарбка» відбудеться у суботу, 26 січня, та неділю, 27 січня. Надалі її проводитимуть в останні вихідні кожного місяця. Збір групи біля головного входу в театр ім. Марії Заньковецької о 13:45 год. Початок екскурсії о 14:00 год. Тривалість: 1-1,5 год.

Запис на екскурсію за контактами: Юрій, тел. (097) 063-43-23, (093) 685-15-18, [email protected].

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ