Львів'янка Галина Мельник вперше у кар'єрі виграла турнір Karate1 Premier League

Галина Мельник
Фото Відділення НОК України у Львівській області
1/2
В столиці Єгипту Каїрі з 3 до 5 вересня відбувся перший після Олімпійських ігор етап Karate1 Premier League. Про це повідомили 6 вересня Гал-інфо у пресслужбі Відділення НОК України у Львівській області.

У складі збірної України змагалося троє представників Львівщини - Катерина Крива, Діана Шостак і Галина Мельник. Всього ж участь у турнірі взяло 20 українців.

Найкраще серед львів'янок виступила Галина Мельник (жіноче куміте до 68 кг), яка зуміла стати переможницею етапу Прем'єр-Ліги. У фіналі, який вийшов суто українським, львів'янка з рахунком 7:0 перемогла молоду запорізьку каратеку Еліну Сєлємєнєву.

Для Галини Мельник це перша у кар'єрі перемога на етапах Прем'єр-Ліги. У 2018-2019 роках вона двічі ставала срібною призеркою і тричі бронзовою цих престижних змагань з карате.

Щодо Катерини Кривої (до 50 кг) і Діани Шостак (до 61 кг), то вони завершили свої виступи на груповому етапі. При цьому Катерина виграла один поєдинок і один програла, а Діана виграла два і програла один.

Загалом збірна України завоювала в Каїрі по дві золоті і срібні та чотири бронзові медалі.