Слухай онлайн
Політика  |  Cуспільство

Ляшко на допиті нецензурно обзивав детективів і прокурорів - САП

Народний депутат Олег Ляшко під час допиту в НАБУ поводився зухвало, обзивав детективів і прокурорів. Про це повідомила Спеціалізована антикорупційна прокуратура.

"Під час допиту сьогодні Олег Ляшко вів себе зухвало та зверхньо по відношенню до детективів та прокурорів, обзиваючи їх нецензурними словами. Деталі вказаного допиту будуть оприлюднені після завершення досудового розслідування", - зазначили в САП.

У антикорупційній прокуратурі наголосили, що для них  немає недоторканих серед політиків.

"Це не перший виклик політиків та публічних осіб до САП та НАБУ на допити та інші слідчі дії, однак на відміну від шановного народного депутата-радикала, вони не роблять з візитів до антикорупційних органів шоу та не пишуть щогодини пости у соцмережах про політичний тиск та політичне замовлення їх недоторканих осіб", - зазначили в прес-службі.

У САП пояснили, що підстава для виклику Ляшка на допит - збір доказової бази щодо ймовірного факту незаконного збагачення. Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває та перебуває на контролі Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Укрінформ

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ