Любомльчанка стала чемпіонкою Кубка Європи з дзюдо

фото - Федерація дзюдо України
1/3
Упродовж 17-18 липня у румунському Бухаресті відбувався чемпіонат із дзюдо серед кадетів.

Про це інформують на сайті Федерації дзюдо України.

Вже традиційно збірна України повертається з нагородами з даних змагань. Цього разу золото у ваговій категорії понад 70 кілограмів завоювала любомльчанка Діана Семченко, яка цього сезону вже підійматися  на п’єдестал пошани кадетського Кубку Європи в Поречі, де стала бронзовою призеркою.

Ще три бронзові нагороди в Бухаресті зуміли вибороти Ігор Цуркан (до 73 кг), Всеволод Климов (до 81 кг) та Аліса Віденеєва (до 70 кг).

5 місця посіли: Софія Спіцина (до 40 кг), Назар Віськов (до 55 кг), Маргарита Бєлкова (понад 78 кг).

Наступним стартом для українських кадетів стане чемпіонат Європи в Ризі, який відбудеться 17-19 серпня.